Delirmeye Hazır Olun!

 

600 yıllık Osmanlı İmparatorluğu mobil oyun pazarına Deliçeri ile giriyor.

deliceri-geliyor
Yakın zamanda Deliçeri Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir olacak. Son düzlüğe girildiğinden dolayı takipçilerin merakları artmakta, oyun içeriğinden ufak ufak bilgiler Deliçeri Facebook sayfası üzerinden takipçilere verilmektedir.

delirmeye-hazir-olun
Osmanlı İmparatorluğu’nun görkemli günlerini yaşadığı bir dönemde adalet ve cesaretiyle cihana hükmeden Padişah’ın, Deli Birliği’nden ayrılarak Yeniçeri Ocağı’na geçen ve namı Deliçeri olarak tüm orduya yayılan yiğit bir cengavere verdiği zorlu görev üzerine kurulan oyun, iddiasıyla geliyor. Oyunda Bizans kalelerinden birine sızıp kuşatma öncesi bilgi toplamaya çalışan Deliçeri, kendisi için kolay olan bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Fakat topladığı bilgileri ulaklar ile padişaha yolladıktan sonra geri dönmeye hazırlanırken kale kumandanının güzeller güzeli kızına gönlünü kaptıran Deliçeri için işler bir anda değişiyor. Kale kumandanı kuşatma başladığında kızını da yanına alıp kaçınca macera da başlamış oluyor. Oyun severler, tunç bilekli kahraman Deliçeri’nin karşısına çıkan tüm zorlukları aşarak sevdiği kıza kavuşması için kıyasıya bir mücadeleye giriyor.

 

deliçeri afiş
Deliçeri oyununu www.delicerigame.com adresi üzerinden takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bu güzel oyunda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Alanında ilk ve en iyi oyun olmaya aday olan Deliçeri‘yi dört gözle bekliyorum.

3 Comments

 1. Zafer Çağlayan 02 Ekim 2016 at 01:54

  Bu oyunla valla delirmeye hazırım

 2. Çağrı Mustafa Alkan 10 Ekim 2016 at 14:58

  Selam Ali,

  Keşke daha sık yazsan… Zira bu blog tasarımı, bu sadelik daha sık yazman gerektiğini gösteriyor. Sevgiler.

 3. Ali 14 Mayıs 2017 at 17:20

  ilkse en iyidir zaten

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir