Skip to main content

blog

Bu aralar bloğa yazı girmekten zevk alır oldum. Tanıtım yazıları falan iyi geldi hani. Bunun etkisinden midir nedir? İlk defa mimlendim.

 

Yazı başlığındaki #2buçuk neyin nesi? 

2 hafta önce Takip Ettiğim Bloglar #2 başlığıyla yeni yazı eklemiştim. Bu beni 1-2 ay idare eder diyordum ki, bugün Meriç tarafından mimlendim. Mim konusu da takip ettiğim bloglar. E ben daha yeni yazmışım zaten. Şimdi bu yazıyı yazıp başına da #3 koymaya utandım. O yüzden böyle.

Önceki yazıyı okumak da isterseniz, burada: Takip Ettiğim Bloglar #2

 

Şimdi başlıyoruz…

MGerceker.com: Önceki yazıda da bahsettim. Meriç blogu kapatmıştı. Birkaç gün önce yeniden açtı. İyi oldu böyle. Beni bu konuda mimleyen de kendisidir. Blog yeniden açıldığı için içerik namına pek bir şey yok. Bunu olumsuz algılamamak gerekir. Meriç gerçekten güzel yazar. Okudukça okuyasım gelirdi önceki sitede.

 

TahsinSungur.com: Son yazıya göre fark ettim ki Tahsin Sungur bloggerlar tarafından deli dehşet takip edilen biri. Benim yazılarını beğenmem falan gayet olağan bir olaymış hani.

 

Herzamanileri.com: Süha abi İngiltere dönüşü siteye içerik girer diye bekliyordum da. Anlaşılan yorgunluğu atamamış daha. Bekleriz artık, ne yapalım? Eski yazıları okuyorum. Onlar da çok güzel.

 

NurcinOzer.com: Çalışma masanız #mim’inden bu yana yazmadı Nurçin. Ortalardan kayboldu. Samimi dilden yazıyor kendisi. Ailecek severek okuyoruz Blog sahibine iletişim bölümünden ulaşamamak gibi bir ironi daha var mı? Oraya da ayar çekilmeli bence.

 

Fundalina.com: Yazı var, okunacak yazı var. Funda ablanınkiler okunacak yazılardan işte. Değindiği konular, üslubu… Güzel yani. Blog isminin ortaya çıkışı da benimkine benziyor. O da samimi geliyor bana

 

Usluer.net: İsmail Usluer’i daha önce takip ettiğimi yazdığımı da yazmıştım. Dümdüz devam

 

Buradan da Fundalina ve Süha Mete‘yi mimliyorum. Yani mimlediğimi sanıyorum. (Mimlemeye çalışırım)

Ali Alkan

Freelance keriz, boş işler müdürü, Burdurish man in Istanbul!

2 Comments

Leave a Reply